1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Centrum Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach
Zoja 62

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 108367

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2011-05-06, 22:18   Temat: Centrum Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach
Witam.
Jestem pacjentką IO w Gliwicach od marca ubiegłego roku. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu personelu, wyposażenia Instytutu ale.........no właśnie, to co pisali inni wcześniej. Odkąd jeżdżę na kontrole do poradni, to mam mieszane uczucia. Totalne bezhołowie, mam wrażenie, że nikt nie przejmuje się organizacją pracy. Dziś np.w poradni byłam o 9.15, do gabinetu weszłam o 16-tej. Lekarka zmęczona ( właściwie nie dziwię się ) pacjenci zdenerwowani, czas na wizytę to faktycznie około 5 minut, nie można wypytać dokładniej, bo z nerwów połowa pytań ucieka, nie wspomnę o zmęczeniu psychicznym, ostatecznie nikt z nas nie jeździ tam z powodu pryszcza na nosie.
Nie zdarza się to pierwszy raz, średni czas oczekiwania na przyjęcie to średnio 4-5 godzin.
Podobnie było kiedy miałam robiony rezonans. Termin podany wcześniej to godz. 13-ta, do gabinetu weszłam o 16-tej, wyszłam po 1godzinie, więc "poślizg" wynosił lekko licząc 3 godziny.
Nie wiem sama co o tym sądzić, czy to lekceważenie pacjentów ( wolałabym żeby nie ) czy totalny brak organizacji.
A wystarczyłoby określić mniej więcej czas przyjęcia a na pewno spędziłabym ten czas np. w palmiarni a nie siedząc na twardym krześle i zżerając paznokcie z nerwów.
To tak ode mnie, musiałam sobie trochę ulać, bo po dzisiejszym dniu mam naprawdę serdecznie dosyć. Na samą myśl, że za 2 miesiące czeka mnie powtórka z rozrywki, robi mi się gorzko. A lekarza nie zmienię, bo mam - mimo wszystko - zaufanie do profesjonalizmu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group